header

Daily VAN

Nové Daily VAN: Poriadne mu naložte

Nové Daily vo verzii Van kombinuje vysokú kapacitu s maximálnou produktivitou, robustnosť s obratnosťou a výkon s ekonomickou prevádzkou. Je odpoveďou na požiadavky rôznych typov dopravy.
V ponuke sú tiež krídlové zadné dvere s uhlom otvárania 270 stupňov až k bokom karosérie, aby bol lepší prístup do nákladového priestoru. Zásluhou veľkých bočných posuvných dverí vpravo alebo vľavo, prípadne na obidvoch stranách, môžete nakladať aj z boku. Vďaka veľkej vnútornej výške (až 2,10 m) sa v nákladovom priestore môžu ľahko pohybovať aj veľmi vysoký ľudia. Vzduchové odpruženie uľahčuje manipuláciu s nákladom i zásluhou možnosti prispôsobenia výšky podlahy. Nová deliaca stena medzi kabínou a priestorom pre náklad je k dispozícii s okienkom alebo bez neho a je špeciálne tvarovaná tak, aby umožnila väčší rozsah sklonu sedadiel pre väčšie pohodlie bez úkoru na nákladný priestor. Vyhovuje najprísnejším európskym bezpečnostným normám. &
Nové Daily Van je dostupné tiež s dvojmontážou kolies pre prevoz ťažkých nákladov. V polopresklenej verzii môže tento van ponúknuť pohodlie až šiestim osobám.
Daily Van poskytuje najkomplexnejšiu paletu riešení na trhu. Z predložených kombinácií si môžete zostaviť vozidlo na mieru:

- 9 motorov, s výkonom od 106 do 205 K
- 5-stupňová alebo 6-stupňová manuálna prevodovka alebo automatizovaná prevodovka
Agile ™ (k tomu ponuka variantov stálych prevodov pre optimalizáciu spotreby a ťažných parametrov)
- 6 variantov podľa nosnosti, 3 výšky interiéru a 4 dĺžky karosérie, ktoré vo výsledku tvoria celkom 8 objemov nákladného priestoru (od 7,3 do 17,2 m³) a užitočné zaťaženie viac než 4 tony (čo je najvyššia v tejto triede vozidiel) a ťahanie prívesov do 3 500 kg.
- odpruženie zadnej nápravy: parabolické, semieliptické a pneumatické
- individuálne konfigurácie možno kedykoľvek špeciálne prispôsobiť pre konkrétne prevádzkové podmienky