header

EuroCargo

Všestrannosť a robustnosť pre každú aplikáciu

Eurocargo: Najvhodnejšie nákladné vozidlo pre ľubovoľnú aplikáciu – vďaka dokonalej konštrukcii, skvelým manévrovacím schopnostiam a palete verzií, ktorá nemá obdoby.
Prostredníctvom modelu Eurocargo ponúka spoločnosť Iveco svojim zákazníkom a výrobcom nadstavieb vozidlo šité na mieru pre ktorékoľvek využitie v segmente vozidiel strednej triedy.
Tajomstvo úspechu modelu Eurocargo spočíva v jeho všestrannosti:

  • Ľahko sa riadi v centrách miest vďaka kompaktnej kabíne, veľkému uhlu natočenia predných kolies (52 stupňov) a malému stopovému polomeru otáčania (už od 6,45 m);

  • zároveň poskytuje skvelú výkonnosť na dlhých trasách alebo v mimoriadne náročných podmienkach (výkon až 300 k a krútiaci moment 1050 Nm).

Eurocargo je tiež referenčným vozidlom z pohľadu rámu. Jeho konštrukcia (špeciálny oceľový rám (tvorený dvoma pozdĺžnikmi) je na hornej strane úplne bez výčnelkov a umožňuje tak montáž nadstavb s dĺžkou od 4135 do 10 550 mm.
Vďaka tomu sa dá model Eurocargo ľahko prispôsobiť pre ľubovoľný typ práce: Od distribúcie tovaru v meste po dopravu materiálu na stavbu, od diaľkovej prepravy po komunálne služby.
Eurocargo je vozidlo, ktoré sa zrodilo, aby bolo rentabilné, spoľahlivé a malo dlhú životnosť.